the return of the king'in (kralın dönüşü) e-kitabını arıyorum.

the lord of the ring serisinden, the return of the king in e kitabını arıyorum.
nette bir sürü yerde var, ama hepsi aynı kitabı indirtiyor ve o kitap da hatalı kaydedilmiş.
sayfalar karışık. düzeltmeye çalıştım olmadı.
bana kitabın doğrusunu çekebileceğim bi adres verebilecek varmı ?
20mayıs2008 / 17:00 kitaba hala ulaşabilmiş değilim.

dodocan çok saol.
ben belirtmeyi unutmuşum, e-kitap türkçe olsa güzel olur.

edit : sen bana o kitabı bul, dile benden ne dilersen. (lamba cini)
iyi akşamlar (:
  • buzkran  (19.05.08 21:51:01 ~ 23:16:59)
dodocan çok saol.
şuan işyerindeyim, burda adobe reader yok. eve gidince ilk işim bu olacak.
senin bu azmine hayran kaldım (:
bu kopya da olmadı, aynı çeviri. kitapın sadece bir bölümünü tekrar edip duruyor.
  • buzkran  (20.05.08 13:10:41 ~ 17:04:12)