[]

Ays ti

Yaw bu lipton Ays Ti'nin içinde ne zamandan beri şeker olarak sakkaroz/glikoz şurubu kullanılıyor? Hep var mıydı sonradan mı böyle bi ipnelik ettiler.

Valla Ays Ti'yi de bırakmak gerekiyor demek ki..


 
sanırım vardı. bence nestea iç, daha lezzetli ve tadı lipton gibi acı değil, aroması da çok iyi.


  • frodox  (15.08.11 20:13:46) 
nestea çok tatlı geliyor bünyeye :/


  • bonjurkes  (15.08.11 20:15:37) 
çay için. içine istediğiniz şekeri atarsınız.


  • baroni  (15.08.11 20:31:04) 
kesinlikle nestea çok daha iyi.


  • girl in a coma  (15.08.11 21:17:33) 
nestea'nin tadi lipton ice tea'den iyi diyen de gördüm ya surda, atacagim kendimi balkondan.
ha hepsi zararli o ayri.

  • la traviata  (15.08.11 21:34:33) 
sonradan olmus olmali. glikoz surubunun gecmisi ne ki su ulkede zaten.


  • sankaranarayanan  (15.08.11 22:09:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.