[]

yeni iş başvurusu sırasında başka bir işte çalışıyorsak..

bunu belirtmek gerekir mi? yapmamak lazımsa bu nasıl iş? ben eski çalıştığım yeri hiç referans gösteremeyecek miyim bu durumda?
 
iş başvurusuna mülakat için çağırdıklarında özgürce izin alıp mülakata gidebileceksen ve referans vermeyeceksen problem değil.


  • koskoca devletin adi osmanli len  (15.08.11 12:05:49) 
gayette yazman gerekir. ama neden ayrılmak istiyorsunuz sorusuna iyi bir bahane hazırlamayı ihmal etme.


  • zenlaid  (15.08.11 12:06:10) 
haftada iki gün iznim var zaten (hem de hafta içi), yani görüşmeye gitmek problem olmaz. sorunlu bir şekilde de ayrılmayacağım, yani referansta da sorun olmayacaktır muhtemelen. o halde yazıyorum, hadi bakalım hayırlısı. teşekkürler.


  • vercingetorix  (15.08.11 12:09:18) 
cv'inde iş geçmişinde son işinin zaman aralığını belirtirken "2008 - halen devam ediyor" gibi bir ifadeyle yazman lazım. ordan anlarlar. senin ayrıca belirtmene gerek yok.


  • sir gawain  (15.08.11 12:11:47) 
şimdi tam yazacakken gene şüpheye düştüm aslında. karşı tarafa pek güven vermeyecek bu durum gibi geldi ama bilemedim. neyse.


  • vercingetorix  (15.08.11 12:14:42) 
çalıştığımı eklemeden yaptım başvuruyu ama çağırırlarsa o zaman söylerim artık, kılıfına da uydururum bir şekilde. teşekkürler herkese. olmazsa bundan sonraki başvuruları bu durumu da ekleyerek yaparım.


  • vercingetorix  (15.08.11 13:36:16) 
bence "2011 - halen çalışıyorum" problem yaratabilir lakin "2009 - halen çalışıyorum" sırıtmayacaktır problem yaratmıyacaktır zaanımca...


  • barbaroj  (15.08.11 15:48:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.