İzmir'den İstanbul'a Tren mi Otobüs mü?

soru başlıkta.

direkt istanbula yok izmirden tren,
izmir eskişehir ordan da istanbula aktarma yapman lazım
uzun sürer diye ben de niyet etmiştim ama sonra vazgeçmiş, otobüsle gitmiştim.
rahat hatları var firmaların onlar la biraz daha konforlu olur otobus
  • suuper  (14.08.11 23:08:50)
izmirden trenle bandırma, ordan deniz otobüsü

  • deeperdown  (14.08.11 23:09:42)
uçak

  • ben smyrna  (14.08.11 23:09:54)
Uçakla gideceksen pegasus'a binme su vermiyorlar. asdfdsgafshga.

Soruna gelince otobüsle git bence. Olmadı dönüşü trenle yaparsın.
  • voiceofthesoul  (14.08.11 23:17:42 ~ 23:18:22)
Eğer otobüs ile gitmeyi düşünüyorsan ve geri dönüş tarihinde belliyse aşağıdaki kampanyayı inceleyebilirsin..

getir.net
  • Ekim Bebesi  (14.08.11 23:47:08)
tcdd'yi ara rica et. tren hattı kurarlarsa; tren ;)

  • lancelot du lac  (15.08.11 00:54:22)
tren 8 saat sürüyor, gayet konforlu, bandırma'ya kadar trenle geliyosun 5 küsur saatte, oradan da 2 saatte yenikapı limanına geliyosun feribotla. istanbulda geçeceğin yere göre karar ver yani, eğer avrupa tarafıysa tren mantıklı. ama sallıyorum kartala gidiceksen otobüs daha mantıklı olabilir.

  • portnoi  (15.08.11 01:01:14)