[]

minik şişeler

şu aşağıdaki minik güzellikten nerde bulabilirim acaba? yıldız şeklinde bulmamın çok zor olduğunu biliyorum,o yüzden ekteki resimlerdeki gibi normal şişe de olur. internette satan bikaç kişi gördüm ama yurt dışından getirtmek biraz zahmetli ve pahalı. neticede minicik bi şişe,çok para vermek istemiyorum:) şurda görmüştüm bunlardan,ya da buna alternatif şu olabilir falan diyorsanız hemen buyrun,bulursam çok sevinicem:)

i53.tinypic.com


 
laboratuar malzemesi satan yerlerde benzer siseler var.


  • jackofalltrades  (14.08.11 14:42:28) 
olabilir,bakarım:) bi de minik misk şişeleri olabilir gibi geldi,kapakları mantar değil ama bi şekilde halledilebilir belki. başka fikri olan?


  • aseton  (14.08.11 14:51:37) 
Valla böyle mantar kapaklı filan değil ama WATSONS'da minik şişeler vs satılıyor...


  • marcelle  (14.08.11 16:17:20) 
ilk resimdeki şişelerden aldım zeytin yağı satan bir yerden. içinde badem yağı, çörek otu yağı, kayısı çekirdeği yağı vs. var, olur da bulamassanız boş olarak, belki o şekilde alıp içindekileri boşalttıktan/kullandıktan sonra kullanırsınız.


  • irbat  (14.08.11 17:31:57) 
tabi,icini bosaltip kullanabilirim,onemli olan siseyi bulmak:) aktar tarzi yag satan yerlere de bakayim o zaman.


  • aseton  (14.08.11 18:43:38) 
ekteki ufak şişelerden yapılma küpeler görmüştüm kanlıca'da belki işinize yarar.


  • miss antartika  (14.08.11 21:59:26) 
Laboratuvar malzemesi satan yerlerde "flakon" adıyla bulabilirsin ama genellikle plastik tıpalı olurlar, mantar kapak hiç görmedim. :)


  • neskafefincanindaturkkahvesi  (15.08.11 03:16:05) 
www.arslanambalaj.com
www.duruesans.com

şöyle iki site buldum işinize yararsa.
  • neskafefincanindaturkkahvesi  (15.08.11 03:22:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.