Somali afrika

Duyuruyu gördüm esin geldi, bu insanlar aç, susuz, çocuklar ölüyor, insanlar hasta, aids grip gibi yayılmış, milletin karnı zor doyuyor.

E arkadaş bu insanlar hangi enerjiyle 8-10 çocuk pompalıyor? Anne babaların karnı tok da çocuklar mı aç sadece? Ya da durum nedir.

Şu ülkede bilmem kaç saniyede bilmem kaç çocuk ölüyor ama nüfus tükenmiyor bir türlü, bir yandan üretim var demek ki, hangi enerjiyle ne ara mercimek fırına giriyor onu anlamadım.

Doğum kontrol yöntemini geçtim bilmiyorlardır tamam da, karnı aç olan insanlar nasıl bafi ekşını yapıyor?

bunlar bir anda olup-gelişen şeyler değil.evet bu zamana kadar da açtılar ama kuraklık iyice bastırınca gündeme geldiler.

  • kayranca-konarga  (14.08.11 03:53:35)
frijit değilsen sevişmeden veya mastır yapmadan ne kadar durabiliyorsun ? televizyonun, bilgisayarın olmasa neyle vakit geçirirdin ?

Korunmasız olarak ilişkiye girip kaç kere kazasız belasız "kurtulabilirdin" ?

"Hem parası yok hem siki büyük" diye bir tabir var ama "kalkmışın dini imanı" olmaz diye de bir söz var.

İnsan yemesi, içmesi, sıçması, sevişmesi gereken bir canlı, şartar ne olursa olsun.
  • kimlanbu  (14.08.11 04:12:35)
  • raa  (14.08.11 04:27:27 ~ 04:30:58)
yemek yardımı yapmadan önce bir doğum kontrolü yapsalarmış herkese.

  • Kamyoncunun vitesi  (14.08.11 13:16:51)