hangi tıraş makinesi?

amaç kirli sakal, sakal şekillendirme, favori düzeltme, ense alma. yani sinek kaydı ve saç kesimi yapılmayacak. en çok uzunluk seçeneği veren ve markası bilinir ürünleri eledim son 3e kaldım. daha önce hiç kullanmadım çok anlamıyorum, özellikleri de pek ayrıntılı değil gibi ama kullananlar ya da anlayanlar yardımcı olursa sevinirim. ufak ücret farkları var onlar da önemli değil, kaliteli ve ihtiyacıma uygun olması önemli.

ilk ikisi arasında ne fark var hala anlamadım mesela. ilkinin özellikleri çok yüzeysel verilmiş, ama numaraya göre bir model üst. buna rağmen fiyatı biraz daha düşük ama.

Philips Qg 3040 Erkek Bakım Kiti (5'İ Bir Arada):
www.hepsiburada.com

Philips QG3030 Bakım Kiti
www.hepsiburada.com

King K-062 Styler Su Geçirmeyen Saç Kesme Makinesi
www.hepsiburada.com

ilk ikisi arasında bitanesinde 4 parça varken diğerinde 5 parça var

  • freebird5406_2  (14.08.11 01:07:21)
ikinci 4 parçaysa eksik olan parça nedir? ve niye 5 olan daha ucuz? bir de 5 olanda uzunluk ayarlarında falan adam gibi belirtmiyor 2-18 mm falan diye. var mı bir farkı yoksa yazmamışlar mı?

  • copadam  (14.08.11 01:09:23 ~ 01:10:02)
hepsini inceledim bence 1. seçenek indirimli fiyat olduğu için ucuz bence. orada yapılan yorumlara bakılırsa da beğenmeyen bir kişi yok bende bakınıyordum ne alsam diye bana da fikir verdin 1.yi almaya karar verdim sagol :D

  • ebenna  (14.08.11 01:24:27)
moser.

ya da remington.

diğerleri tuş.
  • agy2  (14.08.11 01:28:03)
moser ve remington ürünlerinde uzunluk ayarları 4'le kısıtlı. bu ürünlerde 9 farklı ayar var. bu yüzden bunlara yöneldim

  • copadam  (14.08.11 01:36:22)
böyle kısa ve net cevaplar yerine açıklarsanız yanılmam ben de.

  • copadam  (14.08.11 01:58:00)
ben bu iş için seyyar satıcıdan pazarlıkla 15 tl.ye aldım elektrikli traş mak (şarjlı sevmiyorum. şarjı azalınca kılları kapıyor) canavar gibi valla. bu aletlerden eksiği yok. fazlası var (4te 1 fiyatına)

daha önce babam 220 tl'ye braun almıştı. bi boka yaramıyodu. 1-2 ay sonra bozulmaya başladı zaten, servise gide gele dağıldı alet. kargo şirketi bizden çok elledi valla. bendeki çin malının çükünü yesinler 60-70 tl.likler
  • lancelot du lac  (14.08.11 02:18:09 ~ 02:20:00)