sorunlu gelen ürün

kartalyuvasi.com.tr'den bir forma sipariş vermiştim bugün geldi ama şimdi bakınca beyaz formada siyah lekeler var biraz. yıkayınca geçer belki ama bilmiyorum geçmezse bu sefer değişim için gönderemem de. uğraşmak istemiyorum, zaten maça gitme olayı dışında pek forma giyceğimi de sanmıyorum. sizce ne yapayım?

not:
soruyu okuyunca, gönderme bu şekilde kabullen demeniz için elimden geleni yapmış gibi yazmışım onu farkettim, ama siz olsanız napardınız onu merak ediyorum :)

ürünü geri gönderirdim işte.

  • altini ser incisi ker  (13.08.11 20:46:08)
gonder gıtsın direk.

  • bryan fury  (13.08.11 20:48:40)
bariz belli olmuyorsa siktir ederim(ugrasmak istemiomns ztn)
he ben olsam ugrasmayi sevdigim icin ugrasırdım hatta formayi deiştirmeden daha da oteye bişiiler yapardm

  • all girls dream  (13.08.11 21:19:06)
all girls dream, daha da öteye bişeler derken?

  • kivanc1  (13.08.11 21:39:33)
özetle lafi ya kardesim koskoca kartalyuvasisiniz bi hata yapmısınız ztn formami illaki deiştiriceksin (esek deilsin ya ayipli mal vermisin beni magdur etmişin zaman vs) formayi deiştirmedin yanında ufakta bi iki hediye vere getirridm yani normalde de bole olur. eger marka olmus bi firma böle bi hata yapıyorsa hatasını düzeltmesisn yanında kucuk bi jestte yapmali.

  • all girls dream  (13.08.11 23:00:49)