artik sozlukculer kitap yazmiyor mu?

onceden iki uc haftada bir sercan kitap yazmis, gonul un sergisi acilmis, metin basurunu aldirmis gibi duyurular oluyordu. Artik niye olmuyor?

yazar sayısı çoğalınca bırakıldı bu. kimsenin kimseyi tanımadığı bir ortam oldu. samimiyet kalmadı.

hatırlamıyorsunuz demek bundan da daha önce evlenen sözlük yazarları olay'da duyurulurdu. buna da son verildi.
  • mea maxima culpa  (13.08.11 11:54:05)
hazır lafı geçmişken 2-3 tane güzelinden yazılmış kitap örneği verebilecek var mı

  • technicalte  (13.08.11 11:57:52)
evlilik duyurulari sozlukculer sikayet ediyor diye sonlandirilmisti sanki ama diger tipte duyurularin da yapilmayacagina dair bir izlenim edinmemistim ben.

Tec:
Zen ve motosiklet bakim sanati
  • serseri marti  (13.08.11 12:09:57)
facebook sayfasından duyurmuşlardı sanki geçen bi.

  • dambil  (13.08.11 12:24:44)
ben de yanlış yazmışım. bırakıldı diye bir şey yok benim de bildiğim.

ama bunlara verilen önem azaldı. eskisi samimiyet kalmadı diye düşünüyorum.
  • mea maxima culpa  (13.08.11 12:24:50)
belki kimse sözlükte duyurulsun istemiyordur artık? herhangi bir meydana çıkıp ben şunun yaptım diye bağırmaktan çok bi farkı yok en nihayetinde artık. (sanki)

dambil
facebook sayfası sözlüğe ait değil diye biliyorum, sözlükçü birinin girişimi.
  • serseri marti  (13.08.11 12:39:04)
Sozlukle ve sozlugun aktiviteleri ile ilgili duyuruluyor yapiliyor artik sadece. Diger talepleri eksi duyuruya yonlendiriyoruz ama mesaj atip sozlukten duyurulmasini (reklaminin yapilmasini) isteyenler duyuruya yazmiyorlar nedense genelde.

  • crown  (13.08.11 18:22:30)