[]

bulmacalı oyun

oyun dediğin interaktif olur gerçi,

machinarium, limbo tarzı kafa yoran sade, ama görseli güzel oyun bilen eden?

adam öldürmeli falan değil, bulmacalı vs.

 
portal olabilir.


  • axellennox  (13.08.11 03:47:01) 
braid?


  • toshiro  (13.08.11 04:24:57) 
bir oyun vardı faremizin peynire ulşaması için düzenek kuruyorduk. ismini hatırlayamadım. bir kaç versiyonu çıkmıştı. belki hatırlayan olur yazar bu oyunu. şimdi benimde aklıma takıldı. gece gece uyuyamayacağım :)


  • hitsumo  (13.08.11 04:27:16) 
transmice değil benim dediğim ama güzele benziyor :)


  • hitsumo  (13.08.11 05:18:02) 
eski ama oynamadiysan oynamalisin: the incredible machine


  • buzzlightyear  (13.08.11 11:03:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.