(ankara) aşti - havaalanı arası

aziz ve muhterem ankaralılar aşti'den havaalanı havaş servisi ile ne kadar sürüyor? saat 10'da kalkacak uçak için saat kaçta aşti'den bineyim sizce?

1,5-2 saat.

  • ben smyrna  (12.08.11 21:17:17)
o kadar sürüyor mu yahu? bir de yol çalışması falan var diyorlardı havaalanı yolunda, bitti mi?

  • Lethe  (12.08.11 21:27:09)
ben geçtiğimiz aylarda 50 dakikalık bir yolculukla ulaştım. aynı yerden aynı saatte kalkan Ego otobüsleri yani belediye otobüsleri , 40 dk ile bir rekor kırmaktalar.

  • mesajli  (12.08.11 22:06:34)
hocam tam nereden kalkıyor bu ego otobüsleri? havaş için aşti otopark önü denmiş, otobüsler tam nereden? aşti'nin orada bir üst geçit var, konya yolunda, orası mı?

  • Lethe  (12.08.11 22:21:24 ~ 22:24:56)
hayır gelen yolcu katından yukarı çıkmadan çıkın, oradan kalkıyordu. sorun söylerler zaten.

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (12.08.11 22:38:54)
ankara şantiye şu aralar. yollar falan rezil. en az 2 saat derim hocam. hiç belli olmuyor. bir kaza oluyor, yol kapalı. kafadan 1 saat. hatta öncesinde vaktin boşsa, abartarak 2.5 saat diyeyim. bugün normalde 15dk'da gittiğim yolu, 60-70 dk'da gittim.

  • 0dy  (12.08.11 22:45:48)
10 da kalkacak uçaktan, internetten check-in yaptırmadıysanız en az 1 saat önce havaalanında olmanız gerekiyor. valiziniz varsa ve check-in yaptırdıysanız yaklaşık yine 1 saat önce orada olmak iyidir.
1,5-2 saat de yol deseniz en az 2-3 saat önceden çıkın bence. ankaradan gece trafiğine kalıp ucu ucuna yetişmiştim bir kere...

  • denize karsi icen keci  (13.08.11 00:04:03)
Sevgili dostlar, AŞTİ'den tam 45 dakikada havaalanına ulaştım. İstanbul'dan da 50 dakikada Taksim'den Sahiba Gökçen Havaalanı'na ulaştım, uzun uzun bekledim :) Korkacak birşey yokmuş. Bilginize.

  • Lethe  (16.08.11 10:24:58)