[]

Gündem değişikliği

Gündemde hangi konu vardı hasır altı edilmek istenen ki bir anda Afrika açlık fakirlik konseptine döndük.
 
Her gün şehit haberleri geliyor be üstadım. Bir de ekonomi çok da içaçıcı değil. Borsada açığa satmaya kota (Paranın %70 i yatırlmalı gibi) getirildi, sürekli merkez bankası müdahelesi oluyor dolara. Ha bana sorarsan bırak zaten Somali olsun gündem, zaten bi bok olacağı yok bari o insanlara bir faydamız dokunsun.


  • sforza  (12.08.11 19:57:13) 
suriyeyi işgal ediyoruz etkinliğine katılacağız ya ondandır. iyi ülkeyiz çok duyarlıyız.


  • megadalek  (12.08.11 20:58:14) 
ramazandan dolayı somali muhabbeti açıldı yoksa diğer konular hala devam ediyor. gündemi düzenli bir şekilde takip eden birisi olarak ne suriye nede ekonomi unutuldu şu sıralar gün içerisinde hep suriye ve ekonomi hakkında haberler boy gösteriyor. Ha birde ingilteredeki isyanlar var. onun dışında pek hasır altı edildiğini düşünmüyorum.


  • dirildimde geldim  (12.08.11 21:45:29) 
keşke tüm dünya bütün gündemini hasır altı edip ciidi madana afrikaya odaklansa. hasıraltı edilen pek bişey yok aslında. mevcut haber kanalları bütün gün suriye ile ekonomi içerikli haberler, açık oturumlar vs. düzenliyor. spor kanallarında da sabahın köründen itibaren şike muhabbeti.


  • kumlupara  (12.08.11 21:59:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.