[]

video görüntüsünün ters dönmesi

media player classic te videoların çoğu ters dönüyor. böyle birşey neden olabilir acaba ?
 
codec'le ilgili, flv'yi bsplayer da açmaya çalıştığımda aynısı oluyor.


  • adriana go go go diyen adam  (12.08.11 00:55:30) 
bs player denemedim ama windows media playerda da ters dönüyor - vlc ve gom da düzgün - ve aynı formattaki bazı videoları düzgünken bazıları ters. bilgisayardaki bütün codecleri silip tek teek cccp,k-lite full ayrı ayrı kurdum yine düzelmedi.


  • hitsumo  (12.08.11 01:01:25) 
kodekleri silip yüklşemek işe yaramaz. ayarlarınız silmiyorsunuz silince çünkü. hangi videodan sorun yaşıyorsunuz bana söyleyin size ayarını anlatayım. (x.avi demeyin, kodeki nedir onu söyleyin. mesela xvid gibi)
vlc'nin düzgn olmasının sebebi onun yüklü kodekleri kullanmamasıdır. kendi kendine işini görür o meret.

  • ben smyrna  (12.08.11 08:38:26) 
gom da bazı dosyalarda kendi kodekini kullanır.


evet codec değil kodek.
  • ben smyrna  (12.08.11 08:38:47) 
hizliresimyukle.comız.jpg

söyle birşey yaptım umarım bu yeterli olur
  • hitsumo  (12.08.11 20:20:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.