iphone 5

Bu Kasımda güya çıkacak ve daha ucuz olacakmış, bu arada da 4s gibi birşey de çıkacak ve 4'ü iyice güçlendirecekmiş. Miş de miş yani. Bilmiyorum ne kadar doğruluğu var ama, sizce şu aşamada iphone 4 almayıp, alınmasa da piyasayı ucuzlatacağı için 5'i mi beklemek lazım?

miş'li kısımlar yalan. daha önce 230984 kez söylediğim gibi eylül başı ya da ortası bekliyorum ben bir terslik olmazsa.

şu an iphone almak çok mantıksız.

ps: iphone alacak parası olmayan bi fanboy'um sldkjfdlsjk
  • dambil  (11.08.11 17:33:47 ~ 17:36:08)
fiyatı 1600 lira olacak turkcell de büyük ihtimal, daha ucuza beklemeyin.

  • zozjotejmnk  (11.08.11 17:45:34)
Daha ucuz olma ihtimali vardir da Turkiye'de ucuz olma ihtimali yok. Bu kadar beklemissiniz, bekleyin az daha.

  • luin 41  (11.08.11 17:48:17)
iphone 5 amerika'da eylul ayinda ciksa bile turkiye'ye adam gibi aralik/ocak ayina kadar gelmez sanki. o yuzden ihtiyacin varsa al derim. iphone 4'e gore cok fazla ozellik de ekleyeceklerini sanmam

  • norwegian wood  (11.08.11 17:49:38)
daha ne ozellık ekleyebılırler kı ? olan ozellıklerı arttırırlar sadece.. ben oyle dusunuyorum.. makarna yapıcak degıl ya..

  • sensor1um  (11.08.11 17:56:54)
Eylül'de çıksa, Türkiye'ye de ocak ayında gelse bile, sıraya girmeniz lazım. Bizim bir tanıdık iPhone 4 için 3 aydan fazla sıra beklemişti. Ben ise iPhone 4'ümü haziran ayında, telefon yaygınlaşınca dertsiz tasasız aldım. Yani demem o ki, sizin o telefona kolayca ulaşmanız için ortalama olarak bi 8-9 ay daha beklemeniz lazım. Karar sizin.... Ama ben Türkiye'deki satış fiyatının çok da düşeceğini sanmıyorum...

  • marcelle  (11.08.11 17:58:33)
@sensor1um, çok yanlış düşünüyorsun.

ipad 2 için o kadar süre beklemedik, iphone için de 4 ay beklemeyiz bence. yurtdışı kaynaklar da olacak. gelip giden bir ton insan var. early adopter tayfa bunlara aldıracak, hatta direkt kendileri gidip alabilirler de. bunların ellerinde şu an tabii ki iphone 4 var. onları da ya yakın çevrelerine verirler ya da piyasadan oldukça uygun fiyata satarlar. sözlük'teki zengin tayfayı yakından takip etmek lazım.
  • dambil  (11.08.11 17:58:54 ~ 18:01:29)
ben 1000 liraya buldum aldim mesela iphone 4 u (yurtdisinda), yoksa beklerdim tabi.

sirf daha iyi kamera olacak diye beklenebilir onun disindaki her sey gorsel placebo.
  • inancsiz deve  (11.08.11 18:04:27)
apple şirket politikası mıdır, yoksa tüketim manyaklığı mıdır bilemedim lakin ürün fiyatları üstü ürün çıktı diye düşmüyor, kaldı ki, iphone 5 için 4'ün yavrusu diyorlar(MIŞ) ben beklerim arkadaş dersen +S i bekle derim

  • kuduz balik  (11.08.11 18:25:32)