film

online film izliyor musunuz, nereden izliyorsunuz? yeni sınırsız internetimle film izleyeyim istiyorum.

bir de şu torrent işi nedir, hiçbişi anlamadan kullanabilir miyim, yardım istiyorum.

indirmeden izle, online film izle, hd film izle gibi şeyler yazınca google a çıkıyor bir çok site. torrent işi ise öncelikle bir torrent programı indiriyorsun. (bittorent ya da utorrent yazarsan google a oradan indirebilirsin.)
sonra torrent sitelerinden(isohunt,torentreactor gibi) arama yaparak istediğin şeyi buluyorsun ve indiriyorsun program aracılığyla.

  • bir ileti paylastim  (11.08.11 16:54:34)
utorrent'i indir bir önce (aynı işi gören başka programlar da var tabi), sonra bir torrent arama sitesinden, mesala btjunkie.org dan filmi arat, tıkla, otamatik başlar inmeye, iyi seyirler.

  • qerest  (11.08.11 16:54:44)
(bkz: yeni başlayanlar için torrent)

birinci soru için
www.altyazili.com/
  • hoot  (11.08.11 17:02:31 ~ 17:04:02)
bir ileti paylastim, online birçok site çıkıyor tabi de, küçük, donan, sesin kötü olduğu. kullandıklarınızı sormak istedim ben.

torent işini de beceremicem sanırım, mac ım ingilizce zaten tam olarak çözemedim, bu da karışık gibi.
  • my december  (11.08.11 17:04:09 ~ 17:04:47)
online izliyorum ben genelde. çok beğenirsem indriyorum.

  • girl in a coma  (11.08.11 22:49:05)