it supervisor pozisyonu için ne kadar ücret talep etmeli

türkiyedeki yabancı bir firmanın it bölümünü koordine edecek ve direkt olarak yurtdışındaki merkeze bağlı çalışacak. 8 sene hep çok uluslu firmalarda çalışmış bir eleman ne kadar ücret talep etmeli sizce ?

edit: bahsedilen şirket alanında dünyada tekel gibi dünya üzerinde 6 tane üretim tesisi var biriside türkiyede.

firmanın çapına bağlı olarak 2750-4000 aralığı diyorum.

  • deeperdown  (11.08.11 16:46:29)
@deeperdown şaka mı?

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (11.08.11 16:47:46)
şirketin yıllık geliri ve çalışanlarına ve diğer birim müdürlerine ödediği paralar arasında bir kıyas yaparak bir ücret istenmeli.
kendin gibi bircok adamın var olduğu dusunulerek bu kıyas içerisinde makul bir ucret istenmeli diye dusunuyorum. yani calısanlar 1500 den assagı almıyor baska bolum muduru 5000 alıyorsa sen kalkıpta 2 bin istersen pek abes kaçar yada calısanlar asgari ucretten baska bolum muduru de 2000 alıyorsa 3000 istemende garip kaçar.

  • andromedus  (11.08.11 16:50:23)
e abi süpervizör diyosun, uluslararası şirket diyosun, it dışarı bağlı diyosun, 8 sene deneyim diyosun, 1500-2000 bandına ben olsam yüzlerine bakmam...

ayrıca bu tarz bir şirketten yeni girenlere asgari ücret vermesinin beklenmesi apayrı abest.
  • deeperdown  (11.08.11 17:21:48)
e şirket ne söylesene. cia'de mi çalışacaksın? baktat gıda da tekel gibi mesela.

  • lancelot du lac  (11.08.11 17:57:24)
3000 3500'ün altı ayıp olur... I mean it..

  • les  (11.08.11 18:07:25)
@deeperdown ben de onu diyorum 2000 li rakamlar ayıp olur.
tabi cv, şirket bilgisi yok ama 4 veya daha fazla da olur duruma göre.

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (11.08.11 18:22:55)
vallahi bende veremeyecek bir firmada 4 bin istemiş neyime adam 1 ay claıstırıp maaşımı vermeden yollar 2 istesinde işi garanti alsın sonucta onun deneyimmi akademk kariyeri gibi özelliklere onunla aynı derecede sahip olan vbelki bir kac dille bile fazla artısı olan bir adam 2 ye calısırı derse işi o alır arkadaşta evde oturur... naparsın artık herkes üni mezununu geçtim artık herkez yüksek lisans doktora mezunu bu ülkede phd si olmayan kalmadı azizim.

  • andromedus  (11.08.11 22:21:07)
arkadaşlar sağolun fikirler için zaten şuanda bir şirkette 2500 tl alıyorum uzman kadrosunda çalışarak. ben 3500 teklif etmeyi düşünüyorum. ama içimden çok olurmu diye düşündüm soruyu sorma sebebim bu yüzden. daha önce ibm, t-mobile ve turkcell de çalıştım cv sağlam yani :)

  • delidir yakalayin  (12.08.11 00:16:59)