Ucuza Orta Halli Ev Döşeme

Herkese Selamlar;

Uzun arayışlardan sonra 1,5 sene sonra askere gidene kadar oturacağım evi tuttum. Şimdi sıra geldi döşeme kısmına. Öncelikle ev İstanbul Göztepe'de. Mobilya kısmının hepsini ikea'dan halletsem mantıklı olur mu? Toplamda 1 adet kanepe(köpeğim olduğundan tüyleri temizlemesi daha rahat olacak deri veya yapay deri), 2 adet expedit raf, bir orta sehpa ve ekstra odaya koymak için bir adet çek yat lazım. Tekli koltuk sandalye ve tv sehpası falan var.

Beyaz eşya olarak da buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinası lazım. bunlar olabilecek en ufak ve ucuz modeller olabilir ama A enerji sınıfı ve sıfır olsun istiyorum.

Kısa kes lan özütü: Beyaz eşyaları kadıköy ve çevresinden alabileceğim bir spotçu, mobilyalar için de ikea'dan daha ucuz veya kaliteli bir yer önerisi olan olabilir mi acaba?

Ikea + Koçtaş

  • poseidon1  (11.08.11 13:26:18)
mobilya için ikea kesinlikle yanlış tercih olur bence. gereksiz çok pahalı. masko ya da modoko(hangisi anadolu yakasında olansa) gezin derim.

bu aralar beyaz eşya fiyatları ise çok iyi. dün bosch'tan mail gelmişti. a+ buzdolabı 1150 tl gibi bir rakamdı. arçelik'te de fiyatlar uygun.
  • payroller on the moon  (11.08.11 13:27:24)
yahu eski duyurulara bakıyorum da 600 liraya bütün beyaz eşya işini halledenler falan var ümraniye spotçular çarşısından. kadıköy ve çevresinde muadili yok mudur bunların?

  • ding dong bizim kasap moo moo inekler 2  (11.08.11 14:02:47)