insan bodrumda tek başına tatil yapabilir mi?

an itibariyle çok pis satışa geldim resmen tek başımayım her şey ayarlıydı. bunu buraya yazmam çok saçma biliyorum ama rahatlamam lazım soracak kimsem yok şu an için. şöyle 3-5 gün bodrum'da bi otelde kalsam tek başıma, sıkılır mıyım? (bayım)

ya usta nasıl bir adamsın bilemeyiz. kimi girer tek başına ortama 88 arkadaş yapar. eğlenir. keyfine bakar. kimi de kös kös oturur köşede. kimseyle konuşmaz.
ayrıca tatilden beklentin ne? şezlongta kitap okuyacaksan sıkılmazsın. ortamlara gireyim diyorsan kişilik ile alakalı.
benim kendi fikrim ise sıkılırsın.
  • lorenzen  (10.08.11 01:57:59)
bir bayanla tanışsan sıkılmazsın belki..

  • ermanen  (10.08.11 01:58:24)
sana bağlı. kafanı rahat tut. birileriyle tanışayım kaygın filan da olmasın, olursa birileriyle tanışıp muhabbet kurmayı geç tatilden de bi bok anlamazsın.

  • cro magnon  (10.08.11 01:58:44)
yapılır mis gibi olur. kafan rahat takılırsın

  • rurouni  (10.08.11 02:04:48)
ne kadar girişimci olduğuna bağlı ama sıkılırsın büyük ihtimal.

  • zozjotejmnk  (10.08.11 02:08:07)
çek git. mp3 al yanına yolda, güneşlenirken filan dinlersin. tavsiyem habire dışarıda dolaşıp barlara restoranlara takılman yönündedir. belki 1-2 arkadaş yaparsın.

  • take me rufee  (10.08.11 02:10:28)
ben sıkılmam mesela. arkadaş edinirim, çok değil 1 belki 2 arkadaş. hiç arkadaş edinmesem de 5 gün yalnız tatil yapabilirim. sıkılmam tam tersi çok iyi kafa dinlerim.

  • robin crusoe  (10.08.11 02:12:48)
hicbirsey olmaz abicim.10 senedir falan turizmin icindeyim.cok yalniz gelen gordum.tatil koyuyse zaten aktiviteler falan fisman derken kaynasiyorsunuz.ancak kucuk bir oteldeysiniz bile barda birkac saat oturarak bircok arkadas kolaylikla edinebilirsiniz.

  • atanury  (10.08.11 02:22:55)
bence yapılır da sonunda şu duruma düşmek de var: www.zaytung.com

  • sarızeybek  (10.08.11 02:33:30)
Bodrum'da nereye gideceğine bağlı... Ayrıca hiç arkadaşın yok mu yahu civarda? Sezon ortası... Ortalama sosyallikte bir insansan bile elbet 2-3 arkadaşın çıkar orada bulunan, telefonlaşın, paslaşın...

  • Struttin  (10.08.11 02:55:14)
geçen yıl aynı satış kemer'de hem de tatilin ortasında başıma geldi. ilk gün sinirden deliye dönmüştüm ama sonradan toparladım, mis gibi de oldu. şimdilerde de kimseye minnet etmiyorum. eylülde gelen var mı diyecem o kadar. sonrası mis gibi tatil.

  • kumlupara  (10.08.11 05:04:14)