vmware workstation ile windows 7ye mac os x lion kurmuş olan var mı?

acil yardım gerekmekte. beceremedim bir türlü. özel mesaj yoluyla ulaşın lütfen

soyle bir guide var. yardimci olur mu?
www.sysprobs.com

  • fader  (09.08.11 23:41:53)
ingilizce olarak kaynaklar bolca var. fakat ingilizcem sanırım yeterli degil bi basamağı atlıyor olmalıyım. beceremedim en sonda kaldım. apple logosunu görüyorum kalıyor öyle...

  • sormayageldim  (09.08.11 23:45:58)
snow leopard kuruyorum şimdi. ama lion u kuramadım. neyse aciliyet ortadan kalktı, fakat deneyimini paylaşmak isteyenler mesaj atabilir. ya da sağlam kaynakları olanlar.

teşekkürler
  • sormayageldim  (10.08.11 00:08:18)
lion icin cikti mi bilmiyorum ama snow leopard icin hazir vmware imagelari var torrent sitelerinde. onlari indirip kullanirsaniz kurma derdi falan olmaz. direkt olarak aciliyor mac os hazir imagelarla.

  • archvile  (10.08.11 00:13:01)
lion içinde pre installed var. kuruyorum fakat apple ekranında takılı kalıyor anlamadım birşey...

snow leopard'ı da kurdum. yükledi sistemi 13gb falan yer tuttu ama sürekli yeniden yüklemek istiyor. bi türlü açamadım sistemi
  • sormayageldim  (10.08.11 00:27:47)
ideneb le iatkos a bak bi onlarınkıler daha kurulmaya meyilli.

  • bryan fury  (10.08.11 00:33:07)
acilmama sorunlari genelde 90% islemciden kaynaklaniyor.

-busratio=x(islemcinizin bus ratiosu ne ise onu girmeniz gerekiyor) veya -cpus=1/4 gibi komutlarla acmayi deneyin. o da yemezse -v ile acin hatayi gorursunuz belki.
  • archvile  (10.08.11 00:40:01)
hiç açılmıyor ki. gri ekran ve önünde apple logosu. işlemcim amd x6 1055t.

dediğinizden birşey anlamadım doğrusu nereye ekleyeceğiz o satırı
  • sormayageldim  (10.08.11 00:45:46)