Solaryum çömeziyim

Merhaba solaryumla bronzlaşanlar ve kendini bronz hissedenler!

Beyaz peynir gibi vücudu olan bir erkişiyim. Tatil öncesi hani yılda 1 kere tatile çıktığım belli olmasın diye biraz bronzlaşıp da gitmek istiyorum. Ama biraz bronz, yamyam gibi değil. Sorularım aşağıda:
- yatay solaryum mu daha iyidir, dikey mi?
- diyelim ki yatay solaryuma girdim, her yerim eşit yansın diye ben o tabutun içinde dönenecek miyim yoksa sabit mi durmalıyım? ne yapayım?
- kollarımı açmalı mıyım kolun ve gövdenin iç kısımları yansın diye?
- solaryumun içi sıcak oluyor mu? terler miyim?
- gözü korumalı mı? kontakt lens kullanıyorum, bir şey olur mu gözüme? (lens erir falan)
- girmeden önce bir şey süreyim mi?
- çırılçıplak mı gireyim?
- malum kollar biraz koyu, gövde ve kol esmerliği yine farklı mı olur?
- biraz bronzluk için kaç dakikalık kaç seans uygundur beyaz peynir kişisi için?
- dikkat etmem gereken başka husus var mı?

Teşekkürler.

kısa olarak bildiklerimi yazayım. alt ve üst kısmında ışıklar var senin dönmene gerek yok sabit dursan yeterli. çıplak gir her yerin yansın. içi çok sıcak oluyor max 15 dakika dayanabilirsin. çok beyaz tenliysen 10 dakikadan 5 seans (gün) yaparsan birazcık renk değiştirebilirsin.

  • yacox  (09.08.11 16:29:53)
başka solaryuma giren yok sanırım duyuruda :)
bu gidişle ben de girmeyeceğim.

  • 9kuyruklukedi  (10.08.11 01:08:06)