bimksden aldıım laptopda arıza varr bi ay olmadı ne yapabilirim....

bimeksden hp laptop aldımm ekran karrtı hata veriodu bugun götürdüm metrocity bimekse adamlar baktıı tamam teknik servise gmnderelim dediler.sorum şu bi ay içinde eğer bir hata varsa, benim bu bilgisayarın yenisi alma hakkım varmı yani değiştirmeleri gerekio mu ?ben yeni aldıım bilgisayrı bir ay içinde teknik servise gönderip yaptırmak istemiomurum :Sfikirleriniz tecrübeleriniz nedir bu konuda...

7 gün içinde arıza çıkarsa iade ve değişim hakkınız var. bunun dışında herhangi bir ayın içinde aynı arıza 2 kez tekrarlarsa veya farklı arızalar 3(?) kez ortaya çıkarsa iade veya değişim hakkınız var.

  • lancelot du lac  (09.08.11 01:08:14)
istanbuldaysanız keşke servise kendiniz götürüp bıraksaydınız... ben okmeydanına götürüp bıraktım... 30 iş günü içerisinde geri dönmediler... ben de gittim para iadesi istiyorum dedim... talebimi aldılar... bir hafta içinde geri dönüş yaptılar... faturasını fax'lamamı istediler... faxladım... 2 gün sonra para hesabımdaydı... (bu hp güzeldi be... 21 ay kullandım, bir de o dönemde dolar hayvan gibi artmıştı, verdiğimden çok daha fazlasını geri aldım :)

  • shadoww17  (09.08.11 01:24:35)
şans böle bişey bende bi heyecanla aldıım bilgisayarı 1 ay olmadan geri vermek zorunda kaldım ama ben 5 yıllık garanti yaptırmıştım bimeksden o yüzden bimekse götürdüm.şu an yapacak bişeyim yok yani beklemekten başkaa:((teşekkürlerr ilginize

  • salahaddin  (09.08.11 01:32:14)