1 aylık gündem / Ek soru: Euro

Olaylardan tamamen uzak kaldım. Son 1 ayda Türkiye'de ne gibi gelişmeler oldu özet geçebilecek olsa süper olur.

Bonus soru: 2000 euro civarında bir para var, ne yapsak ki bunu? Şu an 2,5u görmüş durumda artmaya devam eder mi? Öğrenci insanız ne kadar çok o kadar iyi.

Teşekkürler.

-futbolda şike olayı patladı
-üst düzey bissürü general emekliliğini istedi
-ramazan geldi
-kriz kapıda
-garanti ispanyollara satıldı (daha açıklanmıyor)
  • terp  (08.08.11 13:13:22)
Sana maliyeti düşükse ve şu an kardaysan bozdur Lira al. Yok lazım değil bozdurmam diyorsan dolara çevir dolar olarak dursun.
(Onemli not: Söylediklerim tamamıyle benım fıkrımdır, kesınlıkle yatırım tavsıyesı degıldır.)

  • kotukediserafettininexkankasi  (08.08.11 13:18:58)
- önder bekensir demet akalın'ı yine aldatmış
- teravih namazının olmadığı öne sürüldü
- okan bayülgen, hülya avşar ve hıncal uluç'la program yapıyor
- amy winhouse öldü
- deprem yaşadık
- terör olayları arttı
- 4 benzin zammı yaşadık
- lys açıklandı
- uruguay amerika kupasını kazandı
  • terp  (08.08.11 13:22:36)
ülkeye demokrasi geldi

  • gewende  (08.08.11 14:07:43)