Milano'da Hostel/Hotel onerisi olan?

Arkada$lar 30 haziran tarihinde sabaha kar$i milan'da olacagim ve 1 temmuz'da ayrilacagim. Istiyorum ki gideyim hemen check-in i$ini halledip ogleden sonraya kadar uyuyayim ve ak$am cikip gezdikten sonra gece gelip uyuyayim sonra sabah olunca gideyim.

Tecrubelerinize dayanarak $ehir merkezine gayet yakin, temiz ve guvenli bi oneriniz var midir? 1 gecelik ve 1 ki$ilik oda lazim, oda payla$mak istemiyorum.

Hostel arama sitelerine baktim ama ben daha once gidip kalmi$ birilerinin fikrini almak istedim zira kahretsin ki yalniz seyahetlerimde feci paranoyakla$an bi tipim.

www.lacordata.it diye bi yer varmıs.gıtmedım gormedım ama iyi dıyolar..

birde interrail-tr@yahoogroups.com diye bi olusum var.orada genıs bı arsıv var.hem bakabılırsın hemde sorabılırsın..ben ordan baktım..
  • isott  (14.05.08 05:35:45)
"hotel residence romana" iyiydi ben gittigimde, metro'ya da yakin. corsa di porta romana uzerinde. www.romanaresidence.com

  • disq  (14.05.08 11:57:08)
Bence hostelworld'deki yorumlara bakın. Burada alacağınız tavsiyelerden daha doğru ve ayrıntılı olacaktır. (rezervasyonu da oradan yapın hatta, daha ucuza gelir)

  • 386 dx  (17.05.08 15:14:53 ~ 15:15:18)