ucuzundan mp3 çalar

yeğnime bir mp3 çalar alıcam ama pek fazla verecek bir param da yok.
şöyle 50 lira civarı ve tercihen usb den şarjlı ne alınabilir? piranha ya da minton'a güvenebilir miyim? ayrıca bir de kulaklık alayım desem max 30 liraya ne alınabilir?
teşekkürler

adres teknosa. ürün oblio 4 gblık

  • pop3 tabanli  (06.08.11 01:03:50)
mp3 çalar:www.bimeks.com.tr

kulaklık: www.sanalmarketim.com(Gumus)
  • sporty  (06.08.11 01:04:46)
kulaklık da sennheiser 14 liralık olandan

  • pop3 tabanli  (06.08.11 01:04:46)
teknosa pahalıdır bir kere.
minton iyidir çok büyük bir beklentin yoksa. iyi kullanırsa 1 yıl rahat gider, benimkinin 1 yılı geçti ve sadece ortadaki yön tuşu yerinden çıktı. kulaklık da 15 tlye samsung vs. var gayet iyi 30tl bayılma boşuna.
vatan ucuzdur.
  • copadam  (06.08.11 01:09:38)
peki piranha kullanan var mı?
arkadaşım askerde kullanmış ve çok iyiydi diyor. şimdi sözlüğe baktım kimi iyi demiş kimi kötü? avangard modeli iyi gibi görünüyor ama tavsiye eder misiniz?

  • hoot  (06.08.11 01:16:23)
ikisini de kullandım, minton daha kaliteli gibi geldi bana ama görece biraz tabi.

  • copadam  (06.08.11 01:39:06)
piranha iyidir :]

  • mushtopus  (06.08.11 01:57:30)
mediamarkt'tan 55 liraya 5 yıl garantili 4gb oblio aldım gayet sağlam ürün fiyatına göre, 1 yıl kullandım sonra üzerine su döküp bozdum, yakınlarda bir mediamarkt olmadığından götüremedim garantiye ama ben su dökene kadar sapasağlam çalışıyordu her türlü tavsiye ederim

  • ne gerek var ki  (06.08.11 02:09:55)
madem 80 liraya yakın bütçeniz var, kesinlikle minton yerine bunu almanızı öneririm.

www.vatanbilgisayar.com

yok 4 gb, yok 8 gb, anlamadığım nokta, bir insan nasıl 4 gb lik bir arşiv yapıp, hepsini aynı gün dinlemek ister, vakit yetmez bir kere, bende 1 gb lik var, sevdiğim 5-6 albüm var, bir sürüde boş yerim var.

gereksiz yere paranızı saçma şeylere vermeyin, kaliteli alın, uzun süre kullanın.
  • dis fircasi  (06.08.11 02:10:13)
@disfircasi
philips alınca yine kulaklık alıcaz,

  • hoot  (06.08.11 04:22:39)