[]

soğuk neskahve

Bir ara vardı, hiç denemedim, deneyenler de tadı güzel değil falan diyordu ama.

Bildiğimiz toz neskafeyi, soğuk bir şekilde nasıl hazırlayabiliriz? buzlu falan da olabilir tabi


 
bardağa kahveyi koyduktan sonra çözünmesi için birkaç damla sıcak su koyup karıştırın. bu esnada şeker de atabilirsiniz. sonra üzerine soğuk süt koyun.


  • edaydin  (05.08.11 23:30:31) 
zevk meselesi tabi ben gayet seviyordum hatta bimdeki dandik vipinkiler bile güzel geliyordu kahvesi tam karışmıyordu falan dandiklikten gelen ayrı bir güzelliği vardı:)
not: sakın suyla falan yapmayın süt şart.

  • copadam  (05.08.11 23:34:58 ~ 23:35:47) 
internetten frappe tariflerine bakabilirsin


  • freebird5406_2  (05.08.11 23:36:06) 
kahve dünyasında sadesi, muzlusu, vanilyalısı, her bir şeylisi var tekli pakette. bunları görmeden önce her yerde neskafe kold arıyordum ama; kahve dünyası derdime derman oldu. uuv beybe.


  • şıpıdakşıpıdakyüzenkurbağa  (06.08.11 01:20:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.