skype paradoksu

arkadaşlar araştırmadım etrafımdaki insanlara sordum sadece saglıklı bir cevap alamadım. şimdi bana anneye anlatır gibi neden cep telefonundan skype kullanıldıgını açıklarmısınız ? ne avantajı var daha mı ucuza denk geliyor noluyor ?

daha ucuz.

  • elalemin derdi  (05.08.11 16:28:48)
sadece internet erişim ücreti ödüyorsunuz. tabi skype > skype arasında konuşursanız. ama skype sabit hat (veya gsm) ararsanız bazen daha ucuz olabiliyor.

  • ben smyrna  (05.08.11 16:28:59)
skype internet baglantisi uzerinden konusma demek. Yani konusma ucreti odemiyorsunuz. sesinizi internet uzerinden yolluyor. Konusma parasi yok, internet parasi var. Internet de Vodafonda 8 TL.

  • yilmazyildirim  (05.08.11 16:30:25)
Operatore konusma icin para bayilmiuorsun skype-skype arasi bedava. Internet paketin varsa cok guzel. Kredi satin alinca da yurtdisi aramak falan filan sudan ucuz oluyor. Cep ararsan o konuda avantajli degil pek. Fiyati Turkcell ile yarisir.

  • Lim5  (05.08.11 21:04:58)
sadece o yani internet paketi üzerinden konuşma teşekkürler :)

  • exodia  (06.08.11 22:17:16)