[]

Die Welle / The Wave / Tehlikeli Oyun

başlıkta üç dilde adını gördüğünüz 2008 yapımı bu filmin türkçe alt yazısını arıyorum. indirdiğim film dosyasının uzantısı tanımsız görünüyordu fakat sonra kendim vlc player ile açtım.. ancak kaç fps'lik olduğunu bilemiyorum, özellikler kısmında çıkmıyor zira..
 
uzantısını bi avi olarak deği$tirip bakmayı denediniz mi? (zerre bilgim yok tamamen salladım, yerse)


  • durum serserisi  (13.05.08 11:30:00) 
denedim olmadı.. dosya türü kısmında "2008 dosyası" yazıyor =) (ne demekse artık..)


  • vercingetorix  (13.05.08 11:47:47) 
fps'o kadar da önemli değil sonuçta senkronize yapman gerekiyor; subtitle workshop a at o sana söyler kaç fps olduğuun,ayrıca alt yazısını attoğında otomatik olarak ayarlıyor. ayrıca harddiskim gelince yollarım altyazısını.1 hafta filan.


  • radikalherif  (13.05.08 14:03:14) 
zaten herhangi bir türkçe altyazı dosyası bulabilsem, o dediğinizi yapacağım fakat hiç bulamadım.. o zaman sizin yollamanızı bekliyorum sabırsızlıkla.. teşekkürler..


  • vercingetorix  (13.05.08 20:06:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.