Ekşi'de başlıkları kim atıyor?

1-sözlük yazarlarından herhangi biri atabiliyor mu yoksa sadece moderasyon mu?
2-kafasına göre herkes atabiliyor mu?
3-birde başlığı atan entry girmeden tüyebiliyor mu?

1-herkes açabilir istediği başlığı
2-evet
3-başlığı açan ilk entrynin sahibi olur aynı zamanda, daha sonra entrysini silip tüyebilir.
  • baldur  (04.08.11 15:15:19)
yazarlar başlık açar, başlık açıp ilk entryi girebilir veya başlığı açıp ukte olarak bırakabilirler.

  • gaitalianus  (04.08.11 15:17:00)
yani başlık açmak diye özel bir işlem yok. mesela şimdi neysene başlığında hiçbişey yazılmamış. ben bişey yazarsam o başlık sol frame'de görünür ve benim yazdığım da ilk entry olur. başlık da açılmış olur. aslında senin düşündüğün gibi düşünürsek olası her başlık halihazırda açık denebilir. başlık atmak ne yahu ayrıca.

  • tepedeki psychedelic adam  (04.08.11 15:22:09)
ihaleyle oluyor o ya. gece 12-1 arası ihalesı var. ben yarına 3 baslık kapattım mesela.

  • bryan fury  (04.08.11 20:42:27)