böcek ilacı

evimi böcek bastı.pirinç tanesi kadar uçabilen bi böcek. ne olduğuna dair en ufak bi fikrim yok. evi ilaçlamak istiyorum ancak kendim ilaçlicam ilaç şirketleri biraz tuzlu herhalde. eczanelerde satılan çok etkili ilaçlar oluyor. nası bişi alabilirim acaba?

senin ilaçlamanı tavsiye etmem biraz tehlikeli bir iş. bu işi profesyonelce yapan ve çok da tuzlu olmayan bir şirket var tavsiye ederim. www.haserekontrol.com en azından bir fiyat alırsın. özellikle jelle ilaçlama çok süper evden çıkmaya bile gerek kalmıyor.

  • jade  (11.05.08 22:59:54)
eczanelerde satilan ilaclara falan hic guvenme. ne denediysem kokunu kurutamadim ossuruktan boceklerin bile.

bu i$i bir firmaya yaptirmak en iyisi. jel zaten kesin cozum.
  • safepassage  (11.05.08 23:16:23)
kanatlı karınca olabilirmi?
eger oyleyse, mayıs ayında aniden bastırıp 1-2 hafta icinde kendiliginden kaybolurlar. Ilaca gerek kalmayabilir, elektrik supurgesi ile ara ara fazlalıkları almak yeterli olabilir

  • mackapalas  (12.05.08 01:00:24)
ilaclamaya gecen yil 30 ytl vermistim. pazarlikta bir referans noktasi olsun. kendin ilaclayinca her ihtimalde daha pahaliya cikiyor.

  • rygard  (12.05.08 01:13:09)
Aynı sorun seneler önce bizim evde de olunca,soluğu tavsiye üzerine tarım ilaçları satan bir dükkanda almıştık. Oradaki amca,hem nasıl uygulamamız gerektiğini,hem de zehirlenmemek için nasıl korunacağımızı detaylı bir biçimde anlatmıştı.İlaçlama işlemini ağzını ve burnunu kapalı tutan ıslak nemli bir bezle yapman,minimum sürede bitirip,çıkman ve evi de 2 gün kapalı tutman,hiçbir şekilde girmemen lazım. Yine de gidip benzer bir dükkandan tavsiye alabilirsin.Benzer böceklerin istilasından biz evde oturduğumuz 8 ay boyunca uzak kalmıştık.

  • gera  (12.05.08 09:53:32)