Duyuruda cevap - kullanıcı adı arası boşluk (capsli)

Şimdi öncelikle işin mi yok diyenlere cevap: evet.

Bazen cevaplarda cevap metni ile kullanıcı adı olan satır arasında bir satır boşluk oluyor. zaten olması da lazım düzgün görünmesi açısından. ama bazı cevaplarda bu boşluk olmuyor, kullanıcı adı hemen alt satırda görünüyor. öyle ki editleyip alt satıra bir nokta koyuyorum ki metin ile kullanıcı adı ayrılsın. (bu arada caps var sağda, orada gösterdim)

ve sanırsam bu rasgele oluyor. sorular şunlar;

1. bu benim browser'ım ile ilgili bir şey mi?
2. düzeltmek için ne yapılabilir çünkü çok sinir bozucu.

ne dedin sen? çat.

  • ben smyrna  (02.08.11 11:01:52)
mikrofona konuş.

  • ben smyrna  (02.08.11 11:02:03)
mesela üsttekinde 10 kez entera bastım. alttakinde ise hiç bişey yapmadım. sonuç aynı. ve sahiden git başka şeylerle uğraş. mastürbasyon falan yap.

  • ben smyrna  (02.08.11 11:02:50)
satırın minimum yüksekliği var. o yüksekliğe ulaşıncaya kadar boşluk görünecek. aşınca boşlukta olmuyor. senlik değil kodluk.

  • emrag  (02.08.11 11:05:02)
hmm, haklısınız sanırım. maksimum 6 satırlık cevap bulabildim arada boşluğu da olan.

bu arada düzeltmek için ne yapılabilir derken benlik bir düzeltme anlamında söylemedim, sitenin layout'u ile ilgili bir düzeltme demiştim. çok da iyi çok da güzel olmaz mı arada boşluk olsa bir satır? ek: misal bu 6'ya varmadan kapattı boşluğu :/ nokta koyuyorum güzel gözüksün.
.
  • dekila olmeka  (02.08.11 11:16:21 ~ 11:17:07)
ya da nokta yerine boşluk koyma şansım var mı, hani triforce yaparken kullanılan boşluk gibi? düz space'e basınca bişey farketmiyor çünkü.

  • dekila olmeka  (02.08.11 11:17:59)
3 satır yazınca boşluk olmuyor sanırım.
  • lemmiwinks  (02.08.11 11:18:01 ~ 11:19:02)
yaptığınız "enter" sayısıyla ilgili olay. hiç enter'a basmadan kaç satır yazarsanız yazın, boşluk oluyor. yalnız lemmiwinks'in yaptığı gibi her satırda enter yaparsanız, en az 3 satır yetiyor boşluğun olmaması için.

ilginçmiş. hiç dikkatimi çekmemişti şimdiye kadar.
  • jangara  (02.08.11 11:21:46 ~ 11:24:59)