jeoloji muh. vs ziraat muh.

bir kuzenin jeolojiyle ziraat arasında kaldı. yasadıgı sehirde ziraate gidebiliyor. baska yerde de jeoloji geliyor. kararsız bana sordu bende tam birsey soyleyemedim. kuzenin bayan hangisi kendisi icin iyi olur fikirlerinizi gerekceleriyle ogrensem faydalı olacak.

İşin bayı bayanı kalmadı artık ama sizin kuzen ne istediğini bilmiyor. Önce ona bir karar versin.

  • sourlemonade  (01.08.11 20:00:25)
Mutsuz olacağı bir işi yapmaktansa tekrar hazırlanmasını tavsiye ederim.
İlla ikisinden birisini seçeceğim diyorsa tabi ki ziraat.

  • chaoslord  (01.08.11 20:37:57)
ziraat mühendisi en azından adam gibi iş bulur. jeoloji okuyanların ne yazık ki kendi alanları türkiye için çok dar.

ayrıca metalurjide en son nerdeyse yarı yarıya kız-erkek oranı vardı. metalurji diyorum en ağır mühendisliklerin (fiziksel olarak özellikle) başında gelenlerden. geçin kadın-erkek ayrımını artık.
  • darknum  (01.08.11 20:46:46)