Şu getirtilir mi?

wickedlasers.com şuna accayip özendim, getirtmek istiyorum. gümrüğe filan takılır mı? takılırsa gidip ben mi alıyorum? nasıl oluyor?

kesin takılır bu gümrüğe bence :D

varsa bir tanıdık amerikada falan onun getirmesini iste daha kolay olur gibime geliyor...
  • mortar  (31.07.11 03:25:55)
$299.95 , gümrüğe gelir , senin haberin olmadan geri döner sınırın üstünde , takılıcna gidip almada olmaz, satıcıyla görüşebilirsen belki faturada fiyatını düşük gösterebilir genelde böyle sokuluyor sınırı aşan aletler

  • utkucbkc  (31.07.11 03:26:13)
satıcıyla görüş. farklı bir şeymiş gibi hazırlasın. ben küçük el kamerasını 10 dolarlık müzik kutusunun içine koydurmuştum. adam kutunun içindekileri söküp kamerayı yerleştirmişti. kutuyu açıp içine bakmışlar. müzik kutusunun kapağı bantlanmış olduğu için onu açmamışlar.

  • lancelot du lac  (31.07.11 03:39:20)
o paraya değer mi ? neyse gümrüğe takılır. yakalanma ihtimli var.

  • bay meraklı  (31.07.11 05:40:24)
bu bildiğin silah!

  • winstoncash  (31.07.11 08:06:50)
description bölümünde 1000 mW yazmışlar kalın karakterlerle, ben ona yarıldım. bol sıfırlı yazınca daha çok ilgi çekeceğini düşünmüşler heralde

  • qerest  (31.07.11 09:07:25)
off...harika birşeymiş bu

şuna baksanıza bir
www.youtube.com
  • Thunderbirds  (31.07.11 11:36:39)
gumrukte takilir seni ararlar. kargo fiyati da fatura fiyatina eklenir, uzerine de %18 kadar maktu vergi oder alirsin.

fakat;

www.dealextreme.com

buradan bu isin oyuncaklarina bakip kolayca da siparis edebilirsin. youtube' da var burada satilanlarin videolari. bu almak istedigin canavardan daha insancil ve yurda sokabilecegin seyler.
  • kratos  (31.07.11 20:58:00)