2000 tl kredi?

saygıdeğer saygıdeğerler,

acilen 2000 tl'nin elime geçmesi gerekmekte; ne yapabilirim?
öğrenciyim, resmi gelirim yok...

bana kredi verecek banka var mıdır acaba?
başka önerilere de açığım.

öğrenciysen olmaz o iş panpa. 20 arkadaşına ulaşıp 100'er lira iste en güzeli.

  • jangara  (30.07.11 01:15:36)
yapma hoca... sağol yine de.
umarım vardır bir yol.

not: citybank mı ne kredi veriyor diye duydum yanılmıyorsam; ama sallıyor da olabilirim. var mı acaba böyle bir şey?
  • merdümgiriz...  (30.07.11 01:20:48)
en son ben orada çalışırken, citibank' ın öğrenciler ile işi yoktu... bahsi arttırıyorum 40 arkadaş 50 şer lira daha garanti gibi.

  • ykyt  (30.07.11 01:27:55)
ya zaten verseler bile düzenli geliri olan kefil isteyecekler. sen direkt sana kefil olabilecek büyüklerinden iste o parayı.

acil dediğin için diyorum. iphone falan alacaksan bilemem:)
  • jangara  (30.07.11 01:30:56)
maddi durumu iyi olan akraba falan varsa rica edersin borç. ölüm kalım meselesi ise tefeciye gidersin

  • necipnba  (30.07.11 01:31:51)
aman hacı sakın... küçük meblağlı kredi çekme... hele öğrenciysen hiç çekme...

  • mortar  (30.07.11 09:14:31)