Alerjik rinit burun kanaması ve kuruluğuna sebep olur mu?

Bundan 1-2 sene önce alerjik rinit teşhisi konuldu çok sık burnum kanadığı için..nasacort isimli bir sprey bir de deloday isimli bir hap verildi...ben bunları bu sene hiç kullanmadım ve burnum sık kanamaya ve aşırı kurumaya başladı...acaba sürekli var olan bi durum mudur bu alerjik rinit, onunla alakalı mıdır çözemedim? bilen yaşayan arkadaşlar mutlaka vardır..

tam tersi olması lazım. spreyin fazla kullanımı burunu kurutur damarı çatlatır çünkü. bende de alerjik rinit var sprey ve hap kullanıyorum ama kullandığımda burun kanıyor ve kuruyor. kullanmadığımda hapşırık ve sümkürmekten burun damarları yine patlıyor ve burnum kanıyor :)

  • barkopasa  (29.07.11 23:57:12)
çok garip ya...bu burun kuruluğunu önlemenin bir yolu yok mu..2 sene oluyor ortaya çıkalı..son 2 senemi zehir etti bu lanet..

  • pegasuss90  (29.07.11 23:58:59)
malesef. ben 8-9 yıldır böyleyim :)

  • barkopasa  (30.07.11 00:01:36)
o zaman alışmak lazım sanırım..teşekkürler..

  • pegasuss90  (30.07.11 00:03:24)
alerjik rinitde burun kanaması olur. bir de burnunun içi zar gibi bir şeyle katlanıyorsa öksürük tutuyorsa tam bir bahar alerjisi mağdurusun demektir.

  • inanmazsan inanma  (30.07.11 01:11:30)