Taşınmak için koli vs, nereden bulabilirim alabilirim?

Yakın vakitte taşınmam gerektiğinden koli vb. gibi şeylere ihtiyacım var. Bakkala çakkala dilenmeden parasıyla nereden alabilirim ?

ikea veya koçtaş gibi yerlerden parasıyla koli bulabilirsin

  • zenlaid  (29.07.11 12:37:11)
bakkala çakkala dilenin bence, en kolay yolu bu.
bir de akşamüstleri veya sabahları bütün küçük dükkanlar çıkan kolileri kapının önüne bırakıyorlar, tam hava karardığı zaman çıkıp dilenmeden de toplayabilirsiniz.

çok eşyanız varsa satın almayla başa çıkmak zor olur.
  • magara adami  (29.07.11 12:50:12)
marketler de, bim, diasa vb gibi, isteyince veriyorlar.

  • magara adami  (29.07.11 12:50:39)
Plastik ıvır zıvırları satan yerlerde boş koli de satıyorlar. Beşiktaş'ta var mesela.

  • fifi  (29.07.11 12:59:36)
magara adami +1
Marketlerden istediğin sayıda ve ebatta bulabilirsin

  • bostan patlicani  (29.07.11 13:10:53)
ikea koçtaş çok pahalı oluyor genelde. Ancak koçtaş'ın depolarında güzel koliler oluyor depollarından rica edebilirsin yani.
Bunun dışında eminönü tarafında koli satan yerler var ikea'dan alacağın 2 koli parasına buradan rahatlıkla daha bükük 10-15 koli alabilirsin.

  • gitti gelecek  (29.07.11 13:11:25)
herhangi bir domino's'a gidin. peynir kolisi isteyin en sağlam onlardır.
herhangi bir mcdonald's'a gidin. et, tavuk ve varsa oyuncak kolisi isteyin, yine en sağlam onlardır.

  • ben smyrna  (29.07.11 13:16:33)
eskiden bimlerde olurdu :/

  • yuto  (29.07.11 13:23:12)
www.kolici.com

  • thefin  (29.07.11 13:37:18)
hemen her yer ver böyle ltb colins gibi mağzalardan istersen verirler

  • iliskiyi bitiren taraf  (29.07.11 14:09:35)
Kağıtçı denen dükkanlar var. Ambalaj malzemesi, kağıt tabak falan satan yerelr. onlarda oluyor her boy koli. pahalı değil üstelik.
taşınmak zor iştir bu arada kolay gelsin.

  • olivia  (29.07.11 14:28:31)
bir kargo bayisinden alabilirsiniz. büyük kutu 4 liraydı geçen sene.

  • lebanon  (29.07.11 17:37:00)