IELTS ve TOEFL başvurusu

Kendi gençliğinin baharında, beyni 80 yaşında bir insan olarak online kayıt işlerini pek becerememekte, temiz iş olmasını tercih etmekteyim efendim. Bu bağlamda IELTS ve TOEFL'a gidip elden al kardeşim bu para ver application formumu diyip kayıt olabileceğim bir sistem mevcut mudur?

P.S Dalga geçip de yaramı deşmeyin.

bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok ama bir toefl ya da ielts merkezine gidersen neler yapman gerektiğini gösterebilirler.

veya internette arama yaparsan adım adım resimli anlatımlar vardır muhtemelen.

aramaya inandım ve varmış: tinyurl.com verdiğim bağlantı adresi 2008 yılına ait hemen hemen değişmemiştir. umarım yardımcı olur.

veya bilen birini bulman lazım ve fakat yine de kredi kartından internet ödemesi yapılıyordu. kredi kartınız varsa toefl ya ielts merkezinden yapabilirsiniz gibi geliyor.
  • lejant  (28.07.11 13:34:10 ~ 13:43:59)
Çok teşekkür ederim, umarım becerebilirim :)

  • ceska  (28.07.11 23:46:18)