[]

Italyanca bilenler yine yardim pls!

asagidaki linkte donemsel (1 ay, 2 hafta neyse artik) tablo restorasyonu kursu var mi acaba?
Simdiden tesekkurler.

www.icr.beniculturali.it

 
translate.google.com
belki faydası olur.
translate.google.com
böyle bi kurs varmış mesela.
  • kediebesi  (28.07.11 13:20:12 ~ 13:22:22) 
tabloyla ilgili bisi yok anladigim:( ne zormus bu kursu bulmak yaa.


  • euteamo  (28.07.11 13:39:59) 
elimde bi italyan ressam arkadaş var, işine yarar mı?


  • jimicik  (28.07.11 13:53:51) 
elindeki bu italyan ressam arkadasin italyadaki tablo restorasyonu kurslari ile ilgili herhangi bir bilgisi varsa yarayabilir:)


  • euteamo  (28.07.11 14:23:48 ~ 14:24:22) 
ya ikinci link istediğim yeri göstermiyo. training altında educational courses var bi bak istersen. hiç olmadı enstitüdeki birine mail at, bana uyacak kursunuz var mı gibisinden.


  • kediebesi  (28.07.11 15:00:23 ~ 15:01:48) 
bi sorayım


  • jimicik  (28.07.11 15:06:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.