yeşil pasaport

olay şu. 18 yaşına gelince benim yeşil pasaport gitti. mavi alıyım dedim, binbir çile çektim. şimdi ise 25 yaş yapmışlar yeşil pasaport için. ben de ee bari yeşil olsun diye pasaportu değiştireceğim. yeşil pasaport işlemleri ne kadar hızlı oluyor? mavi ile aynı hızda mı? ona göre kendimi hazırlayıyım da 3-4 saat beklersem sonra hayal kırıklığına uğramıyım.

yeşil pasaport başvurusunda bulunanlar daha az olduğu için daha hızlı bile olabiliyor..

  • toshiro  (28.07.11 01:21:02)
benimkinde akil almaz aksilikler olmasina ragmen sabah 8.30 gibi gittik 12de isimiz bitti(bu sure icinde emniyet mudurlugunden ssk ve sgk mudurluklerine gidip-ki oldukca mesafe var aralarinda- ustune siraya girip calismadigima dair belgeler cikarttim.)8-10 gun sonra postayla geldi pasaport.

sozun ozu;en fazla 1-2 saatinizi alir ve kesinlikle deger.
  • atanury  (28.07.11 01:26:43 ~ 01:27:34)
valla moral bozmak gibi olmasın ama ben tüm günümü emniyette geçirdim. Gitmeden önce araştırma yaparsan da fotokopiydi biyometrik pasaporta uygun fotoğraftı vs. uğraşmazsın.

  • 7 bucks  (28.07.11 02:02:10)