İstanbul'da ucuza alışveriş

İstanbul'da kaliteli ve ucuz nerden giyinilebilir? Ve de markaların fabrika satış mağazalarında fiyat durumları çok fark ediyor mu?

Bonus sorun: İstanbul'da şuray gezmeden geçme denilecek yer? (Özellikle mesai bitiminden sonra)

outlet alısverıs magzalarına bır ugra bence ama fıyatlar cok degısmıyor ayrıca ben zara ve topshoptan baya para verıp aldıklarımı beyoglu terkosta ve atlas pasajında goruyorum oralara da bir bakın

  • verapalas  (28.07.11 00:47:28)
istanbul'da giyim üzerine rakipsiz adres merter'dir. metrobüs'le zeytinburnu durağında in, yolun karşı tarafından yukarı doğur çıkan cadde sağlı sollu ihraç fazlası kaliteli ürünleri satan dükkanlarla doludur. ucuzdur fiyatlar. zaten diğer mağazalar da gider oradan alır malları.

gezmeden geçmeyeceğin yer de adalardır, ortaköy'den sarıyer'e dek uzanan sahildir avrupa yakasında. anadolu yakasında da kanlıca, çengelköy gibi yerlerin sahilidir. ortaköy'de kumpir ye. bak canım çekti birden:)
  • dogumdansancili  (28.07.11 00:52:58)
terkos ve atlas pasaj'ına bonus beyoğlu iş merkezi'ne de bakın.
bir de pazarlar var tabi ama onlarda da genelde bu saydığım yerlerdekilerle aynı mallar oluyor.

  • asia  (28.07.11 02:23:25)
Bakırköy pazarı ve LEvent pazarında da gayet güzel şeyler var.

  • karbasan  (28.07.11 08:29:19)
kesinlikle ağa kapısı:))süleymaniye camisinin arkasında bi kafedir kendileri boğaz ve haliç manzarası+nargilee+elma çayıı:))

  • salahaddin  (28.07.11 14:00:07)