elimde bir tane xp cdsi var

format atmayla ilgili 1 milyon yazi var. simdi format atmayi bilen birisi

bir gerizekaliya anlatir gibi bana bu olayi madde madde anlatabilirmi.

su an windows 7 kullaniyorum

bunu kaldirip xp kurmak istiyorum

gerekli olan bütün resimleri müzikleri usb ye attim zaten.

hadi aciklayin lütfen salaga anlatir gibi.

once xp ıcın driverlarını bul.

sonra cd yı tak cd den boot et de. sonrası anlatıyor zaten.
  • bryan fury  (27.07.11 21:58:12)
donanımhaberde var. ben maldım, bana bile anlattı. ama yanda bir pc açık olsun. resimli anlatıyor. koaly gelsin

  • cotillard  (27.07.11 22:27:48)
simdi ben internete telefondan baglaniyorum yani, bu usb sticki takiyorum, kendisi bir program yüklüyor, sonra o programdaki baglan tusuna basiyorum. internete baglanmis oluyorum. simdi bu bilgisayara format atarsam acar acmaz usb girisleri calismaya baslayacak mi, yani ben formati attim diyelim, xp yi kurdum usb yi taktim, internete girerim diye düsünüyorum, ondan sonra da iste ne gerekliyse onlari netten indiririm diyorum, hakli miyim?

eger hakliysam neleri indirecem internetten, yani driver dedikleriniz neler ?
  • keseci  (27.07.11 22:44:01)
Yükleme XP, 10 senelik teknolojiye geri dönmeye çalışma, daha çok sorun çıkacak başına. Ayrıca bazı üreticiler windows xp sürücüsü sunmuyor, kurar ortada kalırsın, geri de dönemezsin sonra.

  • roket adam  (27.07.11 23:10:07)
hacı sen bulasma hıc. kullan devam et boyle.

  • bryan fury  (27.07.11 23:17:18)