Kerpe

Kerpe' de nereye gidilir nerde kalınır nereleri gezili? Sessiz sakin doğa içinde bir pansiyon - otel?

Ve nasıl gidilir araba yok?

  • cmgg  (26.07.11 20:14:14)
izmit'ten otostop ile gidilebilir. çok fazla bir numarası yok. kefken, pembe kayalar filan görülebilir.
www.google.com.tr

  • nop  (26.07.11 20:23:25)
İstanbul'da ikamet ettiğini varsayarak öncelikle İstanbul - Kandıra(İzmit) otobüslerine bineceksin.Daha sonra Kandıra'dan Kerpe'ye minibüsler var. Gezilecek çok bir yer yok ama araba olsaydı Kumcağız-Kefken-Cebeci-Pembe Kayalar-Yeşilkoy fln dolaşabilirdin.(Arabasız da dolaşabilirsin tabi Kandıra'dan Kerpe'ye gelmek için kullandığın minibüsler buralara da uğruyor) Daha doğrusu bir tur attığında gezilecek tüm yerleri nerelerde neler yapabileceğini görebilirsin. Otel olarak Nicomedia var benim bildiğim ve pansiyonlar var.
Haftasonları inanılmaz kalabalık olur söylemeden geçmeyeyim.(sadece Kerpe değil yukarıda saydığım tüm yerler)

  • lqual  (26.07.11 20:23:49 ~ 20:25:43)
İzmite trenle gitsem temiz olur. Ordan minibüs vardır heralde değil mi?

  • cmgg  (28.07.11 18:47:44)
izmite trenle gitme.
eğer gidersen

izmitten kandıraya otobüsle
kandıradan kerpeye minibüsle gitmek zorundasın

istanbuldan adapazarına trenle git.
kuzey terminalini sor
oradan kerpe minibüsleri kalkıyor onlara bin.

"bir kerpe'li"
  • koskoca devletin adi osmanli len  (28.07.11 18:50:14 ~ 18:50:25)
Sağol dostum bunu yapıcam. Minibüsler gece de var mı belki yarın akşamdan çıkarız yolculuğa.

  • cmgg  (28.07.11 18:59:01)
kandıra'dan kerpe'ye en son 11'de var..

  • koskoca devletin adi osmanli len  (29.07.11 13:24:02)