bu notebook'a ne fiyat biçilir?

merabalar. elimde hp 2133 mini notebook var, 1 aydır kullanıyordum. şimdi satmayı düşünüyorum ama gördüğüm kadarıyla satışı yok, bi fiyat bulamadım. ne kadar değer biçeceğimi bilemedim kısacası, açılışı kaçtan yapmam lazım sizce? özellikleri şu şekilde;

* VIA C7-M 1.6 GHz işlemci
* 2 GB DDR2 667 bellek
* 120 GB 7200 devir hard disk
* Webcam, bluetooth
* Broadcom 802.11 a/b/g kablosuz ağ kartı
* 6 hücreli pil (ortalama pil ömrü 4 saat)
* Vista Business işletim sistemi
* 1.27 kg

vallahi ben de netbook umu satışa çıkardım ancak piyasaları tab ler ele geçiriyo. Dolayısıyla kimse bakmıyo bizim mallara. Sen yine de 500 den başla istersen. yada sahibinden.com'daki ilanlara bak kendi bilgisayarından olan. Orda kafanda bişeyler oluşur. Kolay gelsin.

  • Cimo  (26.07.11 18:15:32)
500'e kimse almaz, zaten sıfırlar o fiyatta ve netbook piyasası öldü ölecek. En fazla 350'ye satarsın.

  • no one  (26.07.11 18:54:20)
200 bile çok abi :/

gitti gidiyor'da çok mükemmel aletler 200 300den başlıyor. hemi de notebook yani. siz de bi bakıverin. geçen hafta arkadaşım 400 dolara aldı 4 gb ramli bi alet. markayı hatırlamıyorum yalan olmasın.
  • cotillard  (27.07.11 00:28:57)
@cotillard 200 de çok az yahu, o kadar mı ele ayağa düştü? bir de hangi özelliğinden dolayı 200 bile çok? şimdi baktım gittigidiyor'dan 1gb ram'e sahip netbookunu 460 liradan satıyor kullanıcı

urun.gittigidiyor.com
  • dayrise enterprises  (27.07.11 00:40:08)
abi kimse 10 inc alete bunu vermek istemez. 2. el bir de yani.

ben almak istesem sıfır alırım. sen bi düşün mesala, 300 e 2. el 600 e sıfır. hangisini alırsın?

bir de mesala 2. el notebook 400 dür, sıfırı 1300-1500 liradır. uçurum var? tabi ki 2. el alıcaksın, temiz ise.

bir de bu özelliklerden daha kötü ne var ki :/ en kötü 1gb ram olur?
  • cotillard  (27.07.11 01:07:34)
arkadaşıma da sordum. arçelik'ten almış. tanışmış, 2gb ram varmış, dolar hesabı taksitle almış. yine dediğim gibi 400 500 e geliyor peşin.

sen internetten değil de, arkadaş ortamından vermeye bak. kuzenlere, teknoloji cahillerine 100 200 tl üstü fiyata bırak işte :/

şimdi ben almaya kalksam, internet elimin altında, 5 gün araştırırım.
  • cotillard  (27.07.11 01:09:33)
@cotillard gel bu makinayı 300'e bırakayım ben sana, sen de kuzenlerine 400'e okut. hem senin hem benim hem de kuzen camiasının gönlü olsun :)
şakası bi yana haklısın kardeşim, benim elime ücretsiz geçtiği için netbook konusuna hakim değildim, meğer hem gözden hem fiyattan düşmüş. önden bi 350 liralık açılış yapayım en iyisi, gelen tepkilere göre bi orta yol bulurum.

  • dayrise enterprises  (27.07.11 01:36:03)
Heh Heh.:)
Bugün ben de kendi netbookumun fiyatı 350 ye çektim. biraz daha dursun satamazsam 300,200,50,10,5 diye gider. Lan zamanında 700 e aldım a.q. bi aletin piyasası bu kadar çabuk tükenir mi laaa!

  • Cimo  (27.07.11 12:48:54)