[]

Bedelli askerlik ne durumda?

Çıkar mı sizce? Uzak kaldım gündemden..
 
önümüzdeki 30 yıl içinde çıkar. bundan önceki 30 yıldır söyledikleri gibi en kısa sürede...


  • ben smyrna  (26.07.11 17:14:30) 
terör yine azıtmışken zor


  • clutter  (26.07.11 17:15:09) 
Şöyle de bi haber okudum gerçi:

haber.gazetevatan.com
  • msb  (26.07.11 17:22:11) 
bence çıkmaz. şehit aileleri ve mhp hopladığı zaman akp yanaşamaz. özellikle seçimler yaklaşırken hiç çıkmaz.


  • kya  (26.07.11 17:39:02) 
onlar balon haber. cıkacagini snmıorm.


  • all girls dream  (26.07.11 18:25:52) 
ben askerdeyken (1998) KISALIYORRR MÜJDEEEEE PARALI ASKERLİİİİİİİİİİK diye haberler vardı. artık çıkar mı çıkmaz mı siz tahmin edin.


  • ben smyrna  (26.07.11 18:40:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.