internet pakedi alcam - yardim

oncelikle, bilgisayar-internet islerinden pek anlamam.

sapa bir yere gidiyorum haftaya, ve onumuzdeki ay boyunca internete girmem gerekiyor bilgisayardan. sadece yazi okuyacagim, download yok. yani 1, bilemedin 2 gb yeterli.

sadece 1 ay kalacagim icin modem falan olmaz herhalde. benim icin en ucuz yollu cozum ne olur?

şu var www.vodafone.com.tr

eğer vodafonelu değilsen cihaz kampanyaları var www.vodafone.com.tr

hangi operatöre sahipsin?
her operatörün internet paketi var. eğer telefonun biraz gelişmiş ise telefondan internete bağlanman mümkün. misal n95, iphone, falan falan

edit: bu arada çok fazla kullanmayacaksan sana 100mb bile yeter.
ama 1 gb'la film, dizi neyim bile seyredersin.
  • maresal jedi  (26.07.11 13:37:28 ~ 13:38:03)
bilgisayarinizi cep telefonunuz uzerinden cikartin, cebinize de bu aylik 1gb veya 4gb paket alin, bir dahaki ay iptal edersiniz

  • orqan  (26.07.11 13:39:35)
maalesef mesaj atmak, arama yapmak ve alarm kurmak disinda hicbir islevi olmayan bir telefonum var.

bilgisayara usb gibi takilan ve internete girmeyi saglayan olaylar vardi, onlar olmaz mi? bu arada 100mb bence de yeter ya. yazi okuyacagim sonucta sadece, facebook'a bile girmiyorum.

vodem olayi benim dedigim gibiymis, onu arastiriyorum simdi.

bu arada operatorum turkcell, bu olmaz herhalde bana?
  • sakura  (26.07.11 13:50:10 ~ 13:51:57)
vodem olayına bak bu ara kampanya da. onun dışında ttnet'in var. turkcell de var ama pahalı avea çekmeyebilir o yüzden vodafone'a bak.

  • maresal jedi  (26.07.11 13:53:00)
o mesaj atan telefonda en azından edge vardır. 100 kbps kadar bir hız sağlar ki, bu da yeterli olur sana.

  • ency  (26.07.11 13:56:09)