Ipod Touch vs Yepisyeni Itunes

Sevgili duyurucular,

Bütün harddiskim göçtüğü için bilgisayarımdaki tüm verileri kaybettim. Buna öküz gibi müzik arşivi de dahil tabii. Şimdi bilgisayara yeniden itunes kurdum, "kusura bakma abicim ipod touch sadece bir tane itunes'a synclenebilir istersen hemen ipodundaki her şeyi silip bu bomboş itunes'a syncliyim" dedi. Çok korkuyorum be gençler, en ufak bir şarkı ya da application ekleme girişimimde her şeyimi silecek mi şimdi bu itunes :( Yok mu bir çaresi ben şu ipoddaki her şeyi bilgisayara atayım falan tek dayanağım o kaldı.

İmza:

Bir teknoloji özürlüsünün dramı

yamipod ipod touch'la uyumlu değilmiş, diğer dediğini de anlamadım :/

  • ceska  (26.07.11 12:05:32)
google'a "iphone to pc" yazip arayin, bir dolu program gelecek karsisiniza. bunlardan birini kullanarak halledebilirsiniz.

  • co2s2  (26.07.11 12:10:04)
ipod'u flash disk modun'da açma gibi bir şey vardı yanlış hatırlamıyorsam.

araştırın belki işinizi görebilecek bir şeydir.
  • SpecialisT  (26.07.11 12:19:44)
Bulduğum programların hepsi demo ve en fazla 100 şarkı atıyor, başka bir yolu yok mu?

  • ceska  (26.07.11 12:49:19)
(bkz: sharepod)

  • layer26  (26.07.11 13:00:41)