değişik bir soru

şimdi arkadaşlar biraz tuhaf bir soru olacak ama neyse. Ben bir özel hastanede bir doktora gittim. neyse doktor bana işte soru sordu falan bilmem ne, sonra ben de çıkmadan bir kaç soru sorayam dedim, bir baktım doktor ayağa kalkmış, hani bitti git artık gibilerden :) Tabi ben de hemen tamam teşekkürler falan deyip çıktım ama merak ettim yaw, iki dakka sorumu cevaplasa ölür müydü? Çok mu yanlış bişey yaptığım?

Ben de bana gelip soru soran öğrencileri yolcu etmek için kalkıyorum, kalkmamak lazımmış demek, çocukların diğer sorularını kesiyormuşum :)

Ayaktayken soraydınız ya.
  • sourlemonade  (25.07.11 22:54:26)
soraydındırek, kalkarsa oturur nolacak.

  • bryan fury  (25.07.11 22:58:52)
türk doktorlarının hastalar üzerinde bıraktığı intibayı düşünecek olursak "yolcu etmek istemiştir" demek çok optimist bir yorum olur.

  • mayeskuel  (25.07.11 23:00:18)
@bryan fury haklısın yaw adam olsun iki dakka :)

  • cy7  (25.07.11 23:00:19)
@mayeskuel ben de alınmamaya çalışıyorum ama sinir oldum bi kere, bi dahaki gidişimde görür o gününü :)

  • cy7  (25.07.11 23:01:12)
Sorunuzu sorduktan sonra mı kalktı? O zaman "vizite bitti, biletler yandı, hadi bakalım"a getirmiş tohtur bence de. İkiniz de ayaktayken sorduysanız ve bir cümleyle cevap verdiyse ona göre o cümle yeterliymiş demek. Keşke üstüne yine sorsaydınız.

  • sourlemonade  (25.07.11 23:01:59 ~ 23:18:03)
@mayeskuel: Özel hastane doktoruymuş. Belki onun verdiği bir karşısındakini adam yerine koyma olabilir.

  • sourlemonade  (25.07.11 23:03:14)
Biraz yırtık olman lazım, adam sana git de dese, aklında soru varsa sorman lazım. Babasının hayrına cevaplamıyor sonuçta, parası neyse alıyor.

  • joelskellington  (25.07.11 23:05:10)
@cosmicstring pardon cosmic kardeş :)) yaw evet sorduktan sonra ayakta bişeyler saçmaladı işte, ben de uzatmadım çıkyım gittim ama uyuz etti beni :)

  • cy7  (25.07.11 23:08:03)
@joelskellington bi türlü yırtık olamadım gitti zaten , haklısın yani :(

  • cy7  (25.07.11 23:09:23)
sanırım haklısın. devlet hastahanelerinde hastalara köpek gibi davranılırken özellerde el pençe divan durmak tıbbiye müfredatının temel kaidelerinden olsa gerek.

  • mayeskuel  (25.07.11 23:14:51)
@mayeskuel,ya ölücen ya öldürücen mantığı diyosun yani:) ortasını bulsalar olmaz mı, bu kadar mı zor :)

  • cy7  (25.07.11 23:26:11)
doktor gayet normal biçimde sizi uğurlmak için kalkmış yahu. şimdi hatırladım diyip birkaç şey daha sormak istiyorum diyip ekleyebilirdiniz.

  • girl in a coma  (26.07.11 00:12:42)
@girl in a coma, o kadar da normal değildi sanki ama hadi neyse :)

  • cy7  (26.07.11 16:09:58)
normal yahu. her özel hastanede olmuyor tabi ki bu. mesela acıbademde, medicalpark da ayakta karşılar doktor. selamlar, tokalaşır, nasılsınız der. sonra da giderken aynı şekilde ayağa kalkar, yolcu eder. böyle denk geldiklerim.

  • girl in a coma  (26.07.11 23:03:57)