Ağlamaktan Öldürecek Aşk Filmi Tavsiyesi?

Popüler filmlerden olmasın çoğunu izledim çünkü.. Şimdiden teşekkürler

in love and war diyeceğim ama sen şimdi onu da izlemişsindir :=)

cold mountain de gider bak ama zannetmiyorum ksçırmamışsındır sen onu.
  • beyteper canavari  (25.07.11 00:35:44)
Hmm, A walk to remember derim.

İzledin mi?
  • efrasiyab87  (25.07.11 00:43:45)
Cold Mountain ve A Walk to Remember'ı izledim..

In the Mood for Love PC'de mevcut ama henüz izlemedim, izlerim.

In Love and War'u duymamıştım daha önce..
  • mavi karanlik  (25.07.11 00:52:44)
in the mood for love ardından 2046'yı izlemeyi unutma sakın. never let me go diyeceğim bende, hatta remember'i görmüşken a moment to remember.

  • balkabagi krali sakir  (25.07.11 00:57:46)
in love and war, acılı ve uzun bir ölüm yaşatır ağlatırken. şiddetle tavsiye ederim. sozluk'e çok bakma soiler vermiş adiler.

  • beyteper canavari  (25.07.11 01:01:08)
kararını verince söylesene merak ettim.

  • beyteper canavari  (25.07.11 01:02:12)
Betty Blue

ölmek ne kelime, beter olacaksın. ama director's cut versiyonunu izle.

www.imdb.com
  • boo ya moon  (25.07.11 01:15:36)
İndirme bitince uyumazsam ilk In Love and War, sonra Betty Blue, sonra da In the Mood for Love :)

  • mavi karanlik  (25.07.11 01:32:45)
(bkz: nae meorisokui jiwoogae) (bkz: a moment to remember) şimdiye kadar en çok bu filme ağladım sanırım.

  • irbat  (25.07.11 01:34:31)
betty blue'yu ikiledim.

onun dışında sergei bodrov'un somebody to love'ı, kim kiduk'un bin jip'i geliyor aklıma.

popülerlerden great expectations (ilk defa filmi kitabını okumadan önce izlediğime pişman olmadığım bir durum)kusturica'nın arizona dream'ini izlemişinizdir?

bunlar sadece aşk filmi de değil gerçi.ağlamakan öldürür mü bilemem de bildiğin yaralıyor. o açıdan weir'ın royal tenenbaums'unu da severim hem elliott smith de var ost'de.

edit: somebody to love - alexandre rockwell imiş yönetmen, bodrov senarist
  • gatheringsounds  (25.07.11 01:38:39 ~ 03:36:58)
love and other drugs izledim geçen fena değil. epey ağlak.

  • kediebesi  (25.07.11 02:22:20)
blue valentine'da olabilir, öldürmez ama süründürür.

  • kelimeyounu  (25.07.11 09:55:54)
sevdin mi in love and war'i?

  • beyteper canavari  (27.07.11 23:46:18)