Sabaha karşı Haydarpaşa'dan Taksim'e gitmek?

Ama nasıl gitmek? Tren sabaha karşı varıyor istanbul'a (5-6 gibi), o saatte tren güzergahından Taksim'e nasıl geçebilirim?

Bostancı da insem Bostancı-Taksim taksi-dolmuşları çalışıyor mudur o saatte?

Bir keresinde Taksim'den çıkıp Kızıltoprak civarında bir yerde (evlendirme dairesi vardı) inmiştim. Bunun tersini yapabilir miyiz?

Başka alternatif güzergahı olanlar?

(akbil-kart yok, parayla biniliyor mu otobüse, bilmiyorum. O saatte kart alabilme ihtimalimi de düşünün).

6 gibi motorlar çalışmaya başlar sanırsam, en sağlamı o gözüküyor. beşiktaşa ordan da taksime dolmuş.

bostancı dolmuşları sabaha ayrıcalık yapıyor mu bilemem, ama full olmadan dolmuş kalkmazlar. yada 3 kişi biner tüm dolmuşun parasını öderse kalkar vs, astarı yüzünden pahalıya gelir yani. motorlarla ilgili bakın bence en iyisi, kadıköy kalkmıyorsa bile üsküdardakilerin kalkması lazım erken saatte.
  • sozlukte kullanmak istediginiz nick  (24.07.11 21:15:48)
haydarpaşa'dan kalkan motorlar sabah 7'de başlıyormuş. şunu yapabilirsin; kadıköy'e yürü. vapurlar (motor değil) sabah 6.15'den itibaren karaköy ve eminönü'ne geçiyor. eminönü ya da karaköy'de in (hangi vapuru bulursan-tercihen karaköy) oradan taksim'e tünel ile çık gerisini yürü.

  • african rain  (24.07.11 21:28:09)
SOGUTLUCESME de in,metrobuse bin,mecidyekoyde in,metroya bin.

  • jamswety  (24.07.11 21:29:31)
Hepsinin maliyet taksiye denk geliyor. Parayla binebilir miyiz peki? Akbil-kart yok da?

  • ataturkiye  (24.07.11 21:42:54)
iettlerde parayla seyahat kaldırıldı.. özel halk otobuslerınde devam edıyor.. metrobuse bınıceksende bırıne 2 tl verıp bastırırsın artık

  • akapunktur  (24.07.11 22:10:29)
söğütlüçeşmede inip taksiye binersen 25 - 30 lira arası tutar taksi

  • banker bilo  (24.07.11 22:12:32)
benim önermin maliyeti 5tl'yi geçmiyor. taksinin yaklaşık 5te biri.

  • african rain  (24.07.11 22:21:34)
banliyö treni dışındakiler söğütlüçeşmede durmuyor benim bildiğim. söğütlüçeşmede inemeyebilirsin expresslerle geleceksen.

  • hia  (24.07.11 22:28:53)
Haydarpaşa Garı'ndan Kadıköy'e kadar yürüyün (10-15 dakikada yürürsünüz). Kadıköy'den Taksim'e 24 saat sarı dolmuşlar çalışır, onlardan birine binin (nakit para veriyorsunuz).

  • green knight  (25.07.11 03:02:42)