meyve kilo yapar mi?

geceleri yesek diyet boyunca fazlasi kilo aldirir mi?

yatmadan 3saat önce yeme-içmeyi kesmek gerek derler. buna meyve de dahildir sanırsam.

incir, muz ve üzüm ise diyetlerde zaten yasak. fazla şeker içeriyormuş galiba.
  • halanne  (24.07.11 20:50:31)
uzumle muz almistim bende, atiyim bari cope

  • inancsiz deve  (24.07.11 20:57:12)
bir saniye konuya müdahele etmem gerekiyor. meyvedeki şeker fruktozdur ve froktoz, öyle kolay kolay yağa dönüşmez. çabucak yanar.

ancak muz, üzüm ve kivide durum biraz daha farklı. spor yapmıyorsan bunları çok fazla tüketmemende fayda var. spor yapıyorsan onlarda da sorun yok.
  • rastgelebiri  (24.07.11 21:13:13)
atılır mı be? komşuya filan ver yemiyceksen.

  • qerest  (24.07.11 21:26:25)
yanında spor yapıyorsan hiçte bısey olmaz. ama muz yenmemeli. spor hocam oyle demıstı. aslında herkes der. muz yenmez kalorı kralı abi

  • akapunktur  (24.07.11 22:14:41)
yanında süt veya yoğurt da tüketmeye çalışmalısın.
ve tabii ki her şeyin fazlası zarar..

  • kayranin kedisi  (25.07.11 00:21:08)