Arkadaşlar tatil lazım bana :/

2 senedir tatil yapmayan bu bünye 2 gün tatil yapacak (: ama ne yapmalı ki ? aklına bişi gelmiyo , yapmaya yapmaya unutmuş , öğrenci bi de , fazla parası da yok , istanbul da ikamet ediyor , ne yapsın bu genç ?

not: gerçekten 2 gün , bu çaramba ve perşembe , yani 27 & 28 temmuz . .(:

edit: aklında Adalar var ? ( hangi ada kararsız :/ ) bunun için de özel bişiler derseniz, memnun olur kendisi

edit2: kendisinin pasaportu bilem yok ^^ o kadar parası hele hiç yok (:

amsterdama git ucaktan in orda tekrar ucarsın sonra tekrar ucağa bin gel. ucak masrafi yaklaşik gidiş geliş vergiler dahil 777 tl lik bi fiyattı ordada 2 gün kalip geri gelsen farkli ülke görmüşündür tabi bunu yapmayacağin için nerde yaşadığından emin değilim ama o iki günlük tatili evden çikmayarak sadece yatip uyumayi seçerek yaparsan daha iyi olur.

  • Ban-Kai  (24.07.11 00:37:31)
ayvalık? hem yakın sayılır.

  • letheavendangered  (24.07.11 00:56:13)
Çınarcık

  • lebanon  (24.07.11 00:57:05)
ağva?

  • kirmizi gul demet demet  (24.07.11 01:01:23)
kumbağ!

  • beyteper canavari  (24.07.11 01:03:30)
Uzungöl :)

  • yarmasimo  (24.07.11 01:03:42)
dediklerinizi hemen araştırıyorum , daha ayrıntılı önerilerede açığım , pansiyon otel tavsiyeleri de gelebilir (: teşekkürler ayrıca

  • busuta  (24.07.11 01:06:14)
la yat uyu iste. 2 senede 2 gün gezsen ne olur gezmesen nolur. bol bol uyu, uyan bi daha uyu, bi daha uyan bi daha uyu.

  • keseci  (24.07.11 01:07:13)
Uzungöl'de moteller var pahalı da değillerdir. Mis gibi doğa ve uygun fiyatlı pek çok balıkçı var. Hesaplı, nezih, güvenli.

  • yarmasimo  (24.07.11 01:09:23)
@keseci & ban-kai

evde durmak istemiyorum , sıkıldım evden , 2 günde olsa dışarı çıkmak istiyorum , değişiklik olsun biraz ya :/
  • busuta  (24.07.11 01:16:48)
yat evinde uyu kardeş hatta fantezi yap yemek sepetinden söle herşey ayağına gelsin. olmadı mürefteye git. ama yatıp uyuman tercihimdir çok zevkli oluyo bütün gün yataktasın hiç bişey yapmaya yapmaya sırtına ağrılar girio kliman var yastiğini çekmişsin üstünede yorgan atmişsin püfür püfür esiyor yatağının sıcaklığı vicud sıcaklığı kadar sonra bir ah çekip diyorsunki tembellik tam benlik orada uykua daliyorsun ne telefondan arayan var ne soran var everything is good with bluetooth dermiş gibi hatta ilk gece bunu dinle www.youtube.com

  • Ban-Kai  (24.07.11 01:21:28)
geçenlerde bir arkadaştan avşa tavsiyesi aldım... bi araştır istiyosan...

  • ruhibirbanyo  (24.07.11 01:37:21)
Fırsat sitelerinde günlüğü 50-60 liraya çok güzel "her şey dahil"ler oluyor. İstanbul'a yakın Ağva, Kilyos gibi yerler ebesinin nikahı fiyat istiyor 1 geceliğine. İlla ki bu hafta yapacağım demiyorsan onları bir araştır doğru düzgün tatil yap derim.

  • audrey hepburn  (24.07.11 01:59:10)
kefken - cebeci
16 lira gidiş - 16 lira dönüş = 26 lira

çadırın varsa al git 20-30 liraya çadır kent bulursun
orada da çok şey yeme içme paran yoksa kafanı dinlendir biraz haftaiçi sakin olur
2.5 saat yol sürüyor
haremden gürkan turizme sor sabah ilk otobüsle git

ibreti alem olsun editi: 16+16=32 yapar
8 de divit'ten ne yaptı?
  • koskoca devletin adi osmanli len  (24.07.11 02:04:08 ~ 04:50:46)